Det gør jeg også

Men havde bla. ikke fået svar på solindstråling, virker jo mærklig at det "altid" har været med, og de personer der har med det at gørre har aldrig gidet svare, men det kunne måske være forde dette forum ikke fungerede ordenligt tidliger (man fik ikke en meddelse)
Havde fået et ubrugeligt svar fra en forhandler som enda havde snakket med NBE, her havde han fået den besked at den del (solindstråling) var skrinlagt for 2år siden og ikke var der længre.
Men jeg har haft solvarme i snart 5år og det har i den tid ikke været muligt at købe eller få svar på hvad man skulle bruge eller købe for at få dette til at virke, men som du sikkert kan se så findes det stadig i stokercloud, og hvorfor så det? det burdte en af de 2 personer der er her inde jo kunne svare på, programøren eller direktøren men ingen har gidet svare eller har overset det, derfor PM
Og da jeg kun har skrevet 4 gange til programøren så mener jeg sku ærlig talt det er lidt flabet at bloker en på en side de selv har oprettet for at brugerne af NBE's produkter kan få hjælp og give ider til nye tiltag.
tror enda at de 2 af Pm kun drejer sig om link til en tråd jeg ville gøre opmærksom på, forde jeg syntes det var vigtig.